KONST / Litografier / Etsningar+litografi 7585676
nr 758 5676
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Etsningar+litografi , 3 st, Disney, Lasse Åberg (f. 1940), motivets mått: 9x6, 8x8, 9x13
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 maj 2012
kl 19:40:35
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg